Przystępnie
o rynku budowlanym


Blog

03 oct

Mieszkania na sprzedaż w Żorach.

Każdy, kto szuka mieszkania na sprzedaż w Żorach, powinien zapoznać się z ciekawą propozycją inwestycji od Kachel Development. Ten ceniony i doświadczony deweloper wychodzi z ofertą komfortowych mieszkań, posiadających logiczne i wygodne układy pomieszczeń. Jest to szczególnie istotne w przypadku, kiedy w mieszkaniu będzie mieszkać kilka osób. Dopasowany układ pomieszczeń w mieszkaniach pozwala stworzyć dla każdego z lokatorów swobodną przestrzeń i strefę komfortu.

Więcej

Domy wolnostojące to marzenie wielu rodzin i osób szukających ciszy i spokoju. Komfortowa przestrzeń, wizja własnego ogródka i możliwość korzystania ze świeżego powietrza każdego dnia - zachęca do zakupu nowego domu.

Więcej

Ludzie dzielą się na miłośników domów jednorodzinnych i zwolenników mieszkań. Ogromny wpływ na nasze preferencje mają przyzwyczajenia z dzieciństwa.

Więcej

Szukając domu jednorodzinnego lub mieszkania na sprzedaż, zwracamy uwagę nie tylko na warunki mieszkaniowe samego lokalu, lecz także na liczne udogodnienia, takie jak rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacyjna, obecność przedszkoli i szkół czy zróżnicowany wybór ofert pracy.

Więcej

1 sierpnia 2019 roku rozpoczynamy sprzedaż naszej nowej inwestycji!

Więcej

Kontakt

Napisz do nas

Umów się na spotkanie

inż. Damian Kachel
Tel: +48 884 059 059
Mail: kontakt@kacheldevelopment.pl

Godziny pracy
poniedziałek - niedziela
10:00 - 18:00