Jednorodzinne domy w stanie developerskim na sprzedaż w Żorach.

Domy wolnostojące to marzenie wielu rodzin i osób szukających ciszy i spokoju. Komfortowa przestrzeń, wizja własnego ogródka i możliwość korzystania ze świeżego powietrza każdego dnia - zachęca do zakupu nowego domu. Kachel Development posiada w swojej ofercie domy na sprzedaż w Żorach, które spełniają wymagania osób ceniących sobie wysoką estetykę wykonania, jakość materiałów użytych podczas realizacji oraz dogodną lokalizację. Już na początku planowania zakupu nieruchomości pojawia się pytanie, czy zdecydować się na dom w stanie deweloperskim, amoże postawić na rynek wtórny. Domy deweloperskie zyskują na popularności ze względu na większą możliwość aranżacji przestrzeni odpowiadającą potrzebom przyszłych mieszkańców domu. W ich przypadku możemy w pełni decydować o tym, jak będzie wyglądać miejsce, w którym zamieszkamy.

Niepowtarzalny komfort domów

Domy na sprzedaż w Żorach, którewybudowane zostały przez Kachel Development, cechują się przemyślanym układem pomieszczeń, zapewniającym codzienną wygodę wszystkim lokatorom. Istnieje możliwość dokonania zmian w projekcie, m.in. przekształcenia garażu na pomieszczenie mieszkalne lub lokal usługowy. Deweloper wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i pozwala na dopasowanie układu pomieszczeń do własnych preferencji. Dodatkowo pojawia się opcja zamontowania w domu ogrzewania podłogowego.

Kachel Development oferuje domy jednorodzinne z ogrodem i dużym, ogrzewanym garażem, który jest świetnym miejscem postojowym chroniącym auto przed deszczem czy mrozem. Domy na sprzedaż zostały wzbogacone o piękny taras, na którym będzie można wypić poranną, aromatyczną kawę.

Domy na sprzedaż zaprojektowano względem czterech stron świata. Wielkoformatowe okna z pakietami trzyszybowymi zapewniają pożądaną jasność w pomieszczeniach, do których docierają ciepłe promienie słońca. Ściany w domach jednorodzinnych zbudowano w oparciu o sprawdzoną technologię i przy wyborze najwyższej klasy materiałów budowlanych. Wszystkie elementy użyte podczas budowy nowych domów są niepodważalną gwarancją trwałości na wiele długich lat.

Domy jednorodzinne w Żorach - Twoje miejsce na świecie

Każdy, kto myśli o zakupie domu wolnostojącego w Żorach, nie pożałuje swojej decyzji. Doskonała lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do punktów usługowych i handlowych oraz najważniejszych obiektów znajdujących się w mieście. Codzienny dojazd do pracy, szkół i przedszkoli nie będzie stanowił problemu dla przyszłych mieszkańców osiedli realizowanych przez Kachel Development.

Żory to miejsce, w którym znaleźć można liczne sklepy, apteki, lokale usługowe czy placówki oświaty. Malownicze zakątki łączą się z urokliwymi kamieniczkami, tworząc spójną harmonię, zapraszającą do wyboru Żor jako swojego miejsca na świecie. Nowe domy na sprzedaż w Żorach stają się coraz bardziej popularne i chętniej wybierane, a wszystko to dzięki bliskości ważnych w codziennym funkcjonowaniu miejsc. Nie musisz już szukać ofert w Internecie pod hasłem ”sprzedam dom” - już odnalazłeś miejsce swoich marzeń.