Dom w stylu zrób-to-sam

Idea samodzielnej budowy domostwa wydaje się być niezwykle atrakcyjna. Wyobraźnia podpowiada planowanie kolejnych pomieszczeń, dodawanie wygodnych rozwiązań... Marzymy o spacerze w kaloszach po placu budowy i pierwszym zdjęciu fundamentów, które dodamy na nasz profil w social mediach. Niestety, rzeczywistość wygląda mniej kolorowo - analizowanie planów i podejmowanie decyzji okazuje się być bardziej skomplikowana niż przewidywaliśmy, a ilość możliwych rozwiązań powoli zaczyna nas przytłaczać. Co więcej, administracyjna część budowy przedłuża się w nieskończoność, generując całe góry dokumentów.

Oczywiście nie każda budowa musi wyglądać jak w powyższym scenariuszu! Faktem jednak jest, że wraz z decyzją o samodzielnym budowaniu domu, przejmujemy wszystkie obowiązki z tym związane. Dodatkowo, nie mając odpowiedniej wiedzy ryzykujemy popełnienie błędów, które będą nas kosztować sporo czasu i pieniędzy.

Domy na sprzedaż - komfort i bezpieczeństwo

Wybór domu od dewelopera może wydawać się opcją droższą, jednak pozwala na oszczędność czasu, a niekiedy i nerwów. Kupująć dom od dewelopera, omijamy konieczność załatwiania formalności związanych z budową, a także minimalizujemy ryzyko związane z niesłownymi firmami budowlanymi.Wybór domu na sprzedaż nie wymaga od nas nabycia dodatkowej wiedzy i przejścia szybkiego kursu budownictwa - wszelkie rozwiązania wprowadzane są przez doświadczonych specjalistów, którzy również nadzorują postęp budowy.

Zanim zdecydujemy się na własną nieruchomość, warto obejrzeć gotowe realizacje wybranego dewelopera. W Kachel Development możemy poszczycić się ponad 10-letnim doświadczeniem. W naszej ofercie przedstawiamy domy na sprzedaż, realizowane w ramach inwestycji na Osiedlu Diamentowym, a już wkrótce także na sąsiadującym z nim Osiedlu Brylantowym w Żorach. Dom w stanie deweloperskim to wygodne rozwiązanie - Klient ma możliwość wykonania modyfikacji zgodnych z jego potrzebami oraz ma pełną swobodę jeśli chodzi o wykończenie i wygląd wnętrza. Dodatkowo, w przypadku niektórych inwestycji istnieje możliwość spersonalizowania nie tylko wewnętrznej części, ale również dopasowanie koloru elewacji budynku do potrzeb Klienta.

Domy w stanie deweloperskim - wygoda i swoboda

W przypadku braku zdecydowanych argumentów przemawiających za samodzielną budową domu, stan deweloperski będzie rodzajem kompromisu - dzięki zaangażowaniu dewelopera, kupujący może się przygotować do fazy wykończeniowej, która wymaga równie dużo energii co budowa. To rozwiązanie ma również inne plusy - przede wszystkim pewną datę otrzymania kluczy i możliwości rozpoczęcia prac końcowych.

Domy na sprzedaż w ramach inwestycji Kachel Development znajdziecie Państwo w zakładce Aktualne Oferty - zapraszamy!