1. Funkcjonalność budynku - poznaj swoje potrzeby

Zanim zabierzesz się za kupno domu, poznaj swoje potrzeby. Wraz z osobami, które mają mieszkać w nowym domu zastanówcie się ile pomieszczeń będziecie potrzebować. Czy garderoba ma znajdować się bliżej łazienki? Czy okna biura powinny wychodzić na ogród? Kiedy poznacie swoje wymagania, łatwiej będzie zminimalizować ilość projektów, spośród których planujecie wybrać swój nowy DOM.

Podejmując decyzję o wyborze konkretnego budynku, zwróćcie również uwagę na rozkład pomieszczeń i komunikacji, a jeśli jest taka możliwość - obejrzyjcie gotowe realizacje danego planu. Zbudowane przez nas na Osiedlu Diamentowym domy deweloperskie można oglądać po wcześniejszym kontakcie z przedstawicielem firmy. Możliwość obejrzenia wszystkich zakamarków nieruchomości ułatwi podjęcie decyzji i rozwieje ewentualne wątpliwości.

2. Koszty eksploatacji domu

Kolejnym elementem, który należy wziąć pod uwagę podczas wyboru projektu nowego domu, to koszty jego eksploatacji - m.in. szacunkowe rachunki za media. Najważniejszym punktem jest tu kwestia ogrzewania - rozplanowanie umieszczenia kaloryferów lub ogrzewania podłogowego.

Kolejnym elementem, który należy wziąć pod uwagę podczas wyboru projektu nowego domu, to koszty jego eksploatacji - m.in. szacunkowe rachunki za media. Najważniejszym punktem jest tu kwestia ogrzewania - rozplanowanie umieszczenia kaloryferów lub ogrzewania podłogowego. Domy na sprzedaż oferowane przez Kachel Development osiągają dobre wyniki energooszczędności, co bezpośrednio przekłada się na niższe koszty ogrzewania.

3. Koszty budowy

Jeśli wybieramy gotowe domy na sprzedaż, kwestia szacowania kosztów jest prosta - inwestycja zbudowana przez dewelopera ma konkretną cenę. Cena domu deweloperskiego daje również pojęcie o jakości materiałów zastosowanych do budowy. Wybór takiego projektu ogranicza takżę niespodziewane wydatki, które mogą przynieść działania związane z samodzielnym postawieniem budynku.

Przedstawione powyżej punkty pozwolą na ograniczenie liczby dostępnych projektów. Mamy nadzieję, że dzięki nim decyzja o zakupie domu będzie łatwiejsza!