Osiedle Diamentove – rozpoczynamy sprzedaż!

1 sierpnia 2019 roku rozpoczynamy sprzedaż naszej nowej inwestycji! Osiedle Diamentove, o którym mowa, to nowoczesne, wolnostojące domy jednorodzinne, z których każdy może się pochwalić powierzchnią podłóg równą 147 m². Aby zwiększyć komfort i prywatność ich przyszłych mieszkańców, postanowiliśmy wznieść je na płaskich, a zarazem obszernych działkach o wymiarach od 720 do 809 m². Warto też wspomnieć, że jeżeli zdecydujesz się na naszą ofertę, to zagwarantujesz sobie i swojej rodzinie nie tylko bezcenny w letnie dni, obszerny ogród, lecz także dom perfekcyjnie położony względem czterech stron świata.

Poznaj zalety domu wzniesionego w dobrej lokalizacji

Osiedle Diamentove to pełna korzyści lokalizacja, która jest umiejscowiona w pobliżu dwóch niesamowicie popularnych dzielnic Żor. Mowa tu oczywiście o Rogoźnej i Zachodzie. Nasza nowa inwestycja składa się z 28 wolnostojących domów jednorodzinnych, które – co istotne – znajdują się w bliskiej odległości od miejskiego rynku. Decydując się na jedną z naszych nieruchomości, zapewnisz sobie też komfortowe sąsiedztwo, na które składa się równie nowoczesna zabudowa jednorodzinna. To jednak nie wszystko! Drogi prowadzące do tej inwestycji są własnością gminy, więc jej przyszli mieszkańcy nie będą musieli się martwić o jakiekolwiek opłaty związane z ich utrzymaniem, w tym z ich remontami czy odśnieżaniem.

Umów się już dziś na niezobowiązującą prezentację

Decydując się na Osiedle Diamentove w Żorach, możesz wybrać wolnostojący dom jednorodzinny zarówno w stanie surowym zamkniętym, jak i w stanie deweloperskim. Aby sprawdzić jakość oferowanych przez nas inwestycji, zachęcamy do niezobowiązującego obejrzenia naszego domu modelowego. Prezentacje prowadzimy – po uprzednim umówieniu się – 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta oraz w godzinach wieczornych. Co istotne, odbywają się one z właścicielem firmy, w związku z czym można podczas nich otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszej najnowszej inwestycji, także na te o charakterze technicznym. Aby zobaczyć nasz wolnostojący dom jednorodzinny po prostu zadzwoń pod numer telefonu 884 059 059. Oferowane przez nas nieruchomości są wznoszone przy ul. gen. Józefa Hallera w Żorach. Z racji na to, iż ta konkretna ulica jest stosunkowo nowa, a co za tym idzie – nie została jeszcze naniesiona na mapy, aby do niej bez problemu dotrzeć, zalecamy wpisać w swoją nawigację równoległą do tego adresu ul. Wybickiego.

Skorzystaj z niezależnych konsultacji finansowych

Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru – dopasowanego do Twoich indywidualnych możliwości – kredytu hipotecznego, możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji finansowych. W tym celu skontaktuj się z Marcinem Kajzerkiem – naszym ekspertem finansowym, który czeka na Twój telefon pod numerem 507 120 859.