Dom pod miastem? A może lepiej - dom w mieście!

Wizja własnego domostwa, o ile jest bardzo atrakcyjna, może budzić wątpliwości - głównie komunikacyjne. Szukając nieruchomości na sprzedaż warto zauważyć, że wolnostojące budynki nie są domeną jedynie obrzeży aglomeracji miejskich - w przypadku Żor istnieje możliwość znalezienia domu z ogrodem w odległości kilku minut od granicy miasta.

Wybierając dom w tych okolicach, eliminujemy problem niekończących się dojazdów, a co za tym idzie - stania w korkach. Wybierając nieruchomość w okolicach Żor, wszelkie udogodnienia znane z większych miast mamy na wyciągnięcie ręki! Do najważniejszych z pewnością należy strefa ekonomiczna, w obrębie której miejsce na rozwój znalazło wiele firm, oferujących nowe miejsca pracy.

Dom z basenem? Prawie! W okolicy znajdują się aqua park, który docenią zwłaszcza rodzice małych dzieci. Basen oferuje nie tylko możliwość pluskania się w ciepłej wodzie i zabawy na zjeżdżalni, ale także zajęcia rozwojowe - m.in. naukę pływania dla najmłodszych. Wyprowadzając się poza obręb większych aglomeracji nie też trzeba rezygnować z pełni udogodnień - w pobliżu znajdują się siłownie oraz centrum handlowe!]

SWOBODA

Nawet największe mieszkanie w bloku nie daje takich możliwości jak dom. Stan deweloperski pozwala na spełnienie większości potrzeb kupującego i dostosowanie budynku do gustu przyszłego właściciela. Co to oznacza w praktyce? Wnętrze domu możemy wykończyć według własnego uznania. Swoboda wyboru sprawia, że dom spełnia nasze wymagania i jest wymarzonym miejscem do życia. Dodatkowo, zielony teren wokół daje możliwość zagospodarowania ogrodu według własnego pomysłu. Kawa z widokiem na rabaty pełne kwiatów? Takiej wizji nie można się oprzeć!

Ten punkt jest również istotny z punktu widzenia rodziców małych dzieci. Możliwość zabawy na świeżym powietrzu i w bezpiecznym otoczeniu, daje maluchom szansę na przeżywanie przygód, jakich miejskie parki nie są w stanie im zapewnić.

OBOWIĄZKI ZWIĄZANE Z NIERUCHOMOŚCIĄ

Wybierając nieruchomości na sprzedaż znajdujące się pod miastem obawiamy się często związanych z nią obowiązków. Czy jednak naprawdę będą one tak uciążliwe? Prace ogrodowe, odgarnianie liści czy odśnieżanie śniegu - te czynności pozwolą nam na wyciszenie skołatanych myśli. Co więcej - skończą nam się wymówki i wprowadzenie bardziej aktywnego stylu życia przyjdzie naturalnie! W końcu... na co komu siłownia, jeżeli możemy przekopać pół ogródka!