Nieruchomości klasy premium


Tylko najlepsze lokalizacje

Kredytowanie

Chcesz kupić swój wymarzony dom, jednak nie masz głowy do samodzielnego analizowania ofert kredytów hipotecznych? Bez obaw! Skorzystaj już dziś z całkowicie bezpłatnych konsultacji finansowych KACHEL Development.

Postaw na uproszczony proces kredytowy

Wybierając ofertę KACHEL Development masz pewność, iż nasi specjaliści wynegocjują w Twoim imieniu najkorzystniejsze warunki kredytowania, jak również zadbają o kompleksowe przygotowanie dokumentacji, w tym i wymaganych wniosków. Te ostatnie zostaną następnie - także za Ciebie - złożone w banku. W razie potrzeby, nasz niezależny ekspert finansowy chętnie pomoże Ci też rozwiać wątpliwości dotyczące ewentualnych zawiłości umowy kredytowej. Wszystko po to, aby zaoszczędzić Twój cenny czas i zminimalizować stres.

Pełen nadzór nad procesem kredytowania

Jeżeli zdecydujesz się na naszą ofertę, zapewnisz sobie także pełen nadzór nad całościowym procesem kredytowania. Nasz licencjonowany specjalista w tej dziedzinie nie tylko będzie czuwał nad finansowaniem Twojego wymarzonego domu, lecz pomoże Ci też kontrolować kwestie formalne, jak i pilnować terminu poszczególnych wpłat. W ten właśnie sposób unikniesz zbędnej biurokracji, a w banku pojawisz się tylko raz - w celu podpisania umowy kredytowej.

Kontakt z ekspertem kredytowym

mgr. Marcin Kajzerek
Mail: m.kajzerek@kancelaria-kk.com
Tel: +48 507 120 859

parallax

Kontakt

Napisz do nas

Umów się na spotkanie

inż. Damian Kachel
Tel: +48 884 059 059
Mail: kontakt@kacheldevelopment.pl

Godziny pracy
poniedziałek - niedziela
10:00 - 18:00