Wolnostojące domy jednorodzinne klasy premium


Tylko najlepsze lokalizacje w Żorach

O nas

Zaufany deweloper z własnym kapitałem.

Na tle wielu innych deweloperów wyróżnia nas to, iż nie jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, lecz jednoosobową działalnością gospodarczą. Nie powinien więc dziwić fakt, że dzięki indywidualnemu podejściu do klientów zyskaliśmy w regionie miano jednej z największych firm budujących wolnostojące domy jednorodzinne. Co równie istotne, wznosimy nasze inwestycje bez zaciągania kredytów, gdyż bazujemy na własnym kapitale.

Bezpośredni kontakt z właścicielem firmy

Zdecyduj się na KACHEL Development, a zagwarantujesz sobie profesjonalne doradztwo właściciela firmy. Inż. Damian Kachel, bo o nim mowa, to absolwent Politechniki Śląskiej o specjalizacji Budownictwo i Architektura. Warto w tym miejscu nadmienić, iż zarządza on z tech. Dariuszem Kachel, całym procesem inwestycyjnym, a co za tym idzie – za sprawą bezpośredniego kontaktu z klientami – otaczają oni swoich kontrahentów fachową opieką w zakresie całościowego procesu zakupowego.

Z jednej strony zapewniamy naszym klientom pomoc przy finansowaniu, z drugiej natomiast umożliwiamy rezerwację domów bez jakichkolwiek zaliczek, zadatków czy kar umownych. Świadczymy dodatkowo nie tylko usługi polegające na indywidualizacji mieszkań, lecz także oferujemy wsparcie przy ich wykończeniach. Jest to możliwe dzięki wieloletniej, niezmiennej współpracy z szerokim wachlarzem wyspecjalizowanych firmy wykończeniowych, których doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy dbają o ostateczny wygląd naszych inwestycji.

W budownictwie liczy się jakość, nie ilość

Aby nasze inwestycje mogły się poszczycić naprawdę wysoką jakością wykonania, zdecydowaliśmy się limitować liczbę wznoszonych przez nas nieruchomości realizowanych w danym roku. Mimo to, na przestrzeni 10 lat zagospodarowaliśmy powierzchnię 50.000 m2, która odpowiada równowartości 7 pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej.

Wiarygodny deweloper

Wiarygodny deweloper

Możliwość rezerwacji domu bez wpłaty zaliczki oraz kar umownych.

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Zdecyduj się na naszą ofertę, a oddamy do Twojej dyspozycji grono ekspertów.

Bogate portfolio

Bogate portfolio

Zrealizowane przez nas inwestycje cieszą się dużym uznaniem wśród klientów.

parallax

Kontakt

Napisz do nas

Umów się na spotkanie

inż. Damian Kachel
Tel: +48 884 059 059
Mail: kontakt@kacheldevelopment.pl

Godziny pracy
poniedziałek - niedziela
10:00 - 18:00