Nieruchomości klasy premium


Tylko najlepsze lokalizacje

O nas

Zaufany deweloper z własnym kapitałem.

Dzięki indywidualnemu podejściu do klientów zyskaliśmy w regionie miano jednej z największych firm budujących wolnostojące domy jednorodzinne. Co równie istotne, wznosimy nasze inwestycje bez zaciągania kredytów, gdyż bazujemy na własnym kapitale.

Bezpośredni kontakt z właścicielem firmy

Zdecyduj się na KACHEL Development, a zagwarantujesz sobie profesjonalne doradztwo właściciela firmy. Inż. Damian Kachel, bo o nim mowa, to absolwent Politechniki Śląskiej o specjalizacji Budownictwo i Architektura.

Z jednej strony zapewniamy naszym klientom pomoc przy finansowaniu, z drugiej natomiast umożliwiamy rezerwację domów bez jakichkolwiek zaliczek, zadatków czy kar umownych. Świadczymy dodatkowo nie tylko usługi polegające na indywidualizacji mieszkań, lecz także oferujemy wsparcie przy ich wykończeniach. Jest to możliwe dzięki wieloletniej, niezmiennej współpracy z szerokim wachlarzem wyspecjalizowanych firmy wykończeniowych, których doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy dbają o ostateczny wygląd naszych inwestycji.

W budownictwie liczy się jakość.

Na przestrzeni 10 lat zagospodarowaliśmy powierzchnię 50.000 m2, która odpowiada równowartości 7 pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej.

Wiarygodny deweloper

Wiarygodny deweloper

Zbieramy cenne doświadczenie już od ponad 15 lat.

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Zdecyduj się na naszą ofertę, a oddamy do Twojej dyspozycji grono ekspertów.

Bogate portfolio

Bogate portfolio

Zrealizowane przez nas inwestycje cieszą się dużym uznaniem wśród klientów.

parallax

Kontakt

Napisz do nas

Umów się na spotkanie

inż. Damian Kachel
Tel: +48 884 059 059
Mail: kontakt@kacheldevelopment.pl

Godziny pracy
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00